Вівторок, 21.05.2019, 04:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Головлівський НВК

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сторінка бібліотеки

Основні задачі та напрямки роботи шкільної бібліотекиГоловним завданням роботи шкільної бібліотеки в закладі є виховання учнів здатної до творчості, ініціативи, адаптованої до конкретного вибору свого місця в житті, яке є носієм кращих надбань національної та світової культури.Основними завданнями бібліотеки закладу є:
 • Гуманізація виховного процесу, що виражається в створенні умов для всебічного розвитку особистості; для спонукання її до самоаналізу, самооцінки, саморозвитку, самовиховання;

 • Підтримка та укріплення шкільних традицій, що сприяють створенню загальношкільного колективу;

 • Анкетування читачів бібліотеки з метою виявлення їхніх уподобань;

 • Виховання бережливого ставлення до шкільних підручників.

 • Особлива увага буде приділятися широкій популяризації української літератури, літератури з питань освіти, історії культури українського народу і вихованню за допомогою цієї літератури поваги до рідної мови, національно-культурних і духовних надбань нашого народу.

 • Надання допомоги вчителям у науково-методичній роботі, у вивченні досягнень педагогіки й психології, нових педагогічних технологій та їх застосування на практиці.

 • Формування правової культури читачів, громадянськості, патріотизму, поширення інтересу до історії рідного краю.

 • Покращення диференційованого обслуговування користувачів бібліотеки; організація книжкового фонду з урахуванням змін інтересів читачів. Забезпечення можливості найбільш повного й швидкого доступу до інформаційних ресурсів.Головна мета шкільної бібліотеки – надання допомоги учням і педагогам у забезпеченні їхніх інформаційних потреб. Успішна реалізація цієї мети можлива лише за умови грамотного планування всієї діяльності бібліотеки.Бібліотека у школі — одна з найважливіших ділянок роботи. Вона допомагає реалізувати державну програму національної освіти і виховання дітей, вирішує це завдання своїми методами і засобами у загальному плані навчально-виховного процесу школи і разом з педагогічним колективом Планування роботи шкільної бібліотеки є складовою частиною планування школи. При складанні плану доц.ільно враховувати Закони України «Про освіту», «Про бібліотеку і бібліотечну справу», «Положення про бібліотеку середнього загальноосвітнього закладу ».Важливу роль відіграє шкільна бібліотека в засвоєнні шкільної програми, організації навчальної діяльності та дозвілля дітей.Напрямки діяльності бібліотеки
 1. Робота з учнями.

 2. Уроки культури читання.

 3. Бібліографічні огляди.

 4. Інформаційні ті інші огляди літератури.

 5. Доповіді про навички роботи з книгою.

 6. Предметні тижні.

 7. Підтримка загальношкільних заходів. Куточок шкільної бібліотеки 

 Виставки біблотеки Головлівського НВК:  До Дня Збройних сил України;  

 До тижня правових знань в  закладі;  

Контроль за роботою бібліотеки у 2016-2017 навчальному році

Звіт про проведення місячника шкільних бібліотек у 2016-2017 навчальному році
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Block title
Block content